‘Zeynep gece yarısı uyanıp, kafayla bana dalıyor!’

Küçük yaşta geçirdiği trafik kazasında sağ bacağını kaybeden ve ‘Ampute Messi’ olarak tanınan Barış Telli’nin hayatından sinemaya uyarlanan ‘Hayatla Barış’ filminde başrolde yer alan Taner Ölmez, katıldığı programda çarpıcı açıklamalar yaptı.

“EŞİME EN İYİ TELEFONU ALIRIM”

Eşi Ece Çeşmioğlu ikinci çocuklarına hamile olan 37 yaşındaki oyuncu, “Zengin bir ailenin çocuğu değilim. Zevk aldığım yerler makul yerlerdir. Fiyatı çok fazla geliyorsa beğendiğim bir şeyi ya almam ya da indirime girmesini beklerim ve bundan da mutsuz olmam. Telefon değiştirmek için bozulmasını beklerim ama eşim çocuğumun fotoğrafını çekecek, ona en iyi telefonu alırım” dedi.

“ZEYNEP BENİMLE DAHA FAZLA UYUYOR”

Kız babası olmak çok tehlikeli bir durum, evden çıkamıyorsun. Ben birkaç aydır kızımla yatıyorum bir de, artık başka bir seviye olmaya başladı. Kokla kokla… Gece yarısı uyanıp, kafayla bana dalıyor ‘Baba şu’ diyor, su isteyecek yani. Suyunu veriyorum, normalde erken kalkan bir çocuk olmasına rağmen benimle birlikte daha fazla uyuyor, annesi de bundan razı.

“OĞLUMUZUN ADI HAZAR OLACAK”

İkinci çocuklarına verecekleri isim için eşiyle daha önce aralarında anlaştıklarını açıklayan Taner Ölmez, “Zeynep’in ismini ben koydum. Orada anlaşma yapmıştık, bir çocuk daha istiyorduk zaten, ‘Ona asla karışmayacağım’ demiştim. Oğlumuzun adı Hazar olacak” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx