“Üç parmaklı uzaylı mumyası bulundu” iddiası

Geçen yıl Meksika meclisinde sergilenen ve uzaylılara ait olduğu iddia edilen kalıntıların ardından yeni bulgular kamuoyu ile paylaşıldı…

Belgeselciler Serena DC ve film yapımcısı Michael Mazzola, üç parmaklı bir canlının kalıntılarının bulunduğunu iddia etti. Belgesel yapımcıları, “Bunun ufak da bir ihtimal olsa başka bir galaksiden gelme ihtimali var. Daha kapsamlı DNA testleri yapılması gerekiyor ve çok çalışmak gerek” dedi.

Belgeselciler bu kalıntıların “insan yapımı heykeller” olmadığını belirtirken, “DNA testlerinde bu mumyaların bin yıldan daha eski olduğu ortaya çıktı” dedi. Peru’daki bir mağarada ortaya çıkan kalıntıların röntgeninin çekildiği belirtildi.

Gelecek hafta “uzaylı kalıntıları” olduğunu iddia ettikleri kalıntıların detaylarını paylaşacak belgeselciler, “1.2 metre uzunluğundaki kalıntıların DNA’sından bunların genetiğinin değiştirildiği tespit edildi. DNA’nın yüzde 30’u bilinmiyor” ifadesini kullandı.

Yapılan incelemeler sırasında “uzaylının” 3 parmaklı ellerinin röntgeninin çekildiği belirtilirken bunlar da kamuoyu ile paylaşıldı. Belgeselci ikili, “Biz uzaylı bulduğumuzu söylemiyoruz. Fakat biz yeni bir tür bulduğumuza inanıyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx