Okan Buruk Oliveira’nın neden derbide oynamadığını açıkladı

Socrates’te Mehmet Demirkol’un sunduğu programa katılan tecrübeli hoca Okan Buruk, Galatasaray’ın şampiyonluk süreci hakkında konuştu. Fenerbahçe derbisi hakkında da konuşan Buruk, büyük maç için sadece Sarı-kırmızılı ekibin 1 buçuk gün antrenman yaptığını söyledi.

Süper Lig’te , Galatasaray’ın Ankaragücü deplasmanından sonra şampiyonluğunu ilan ettiğinde, takımın Florya’ya döndüğü gece boyunca kutlamalar devam etti. Okan Buruk, sunucu Demirkol’un, ‘Derbide neden Oliveira yoktu’ sorusuna ise gülerek cevap verdi.

OLIVEIRA DERBİDE NEDEN YOKTU

Okan Buruk kutlamalar, doğum günü ve yıldızların yakın çevresinin ziyaretlerinden dolayı takıma 2 günlük izin verdiğini söyledi. Buruk, bu sebeple Fenerbahçe derbisine sadece 1 buçuk günlük antrenmanla çıkıldığını aktardı.

Sarı-kırmızılı takımın teknik adamı Buruk, şampiyonluğun elde edildiği gün sonrasında yıldız oyuncu Sergio Oliveira’nın doğum günü adına kutlamaların devam ettiğini dile getirdi.

Başarılı teknik direktör Okan Buruk, yıldız orta saha oyuncusu Oliveira’nın derbide neden oynamadığı sorusuna ise kutlamalarla ilgili konuşmalarına dikkat çekerek kahkaha attı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir