Fahriye Evcen’den Oğlu Kerem ile Set Pozları! Babasıyla Benzerlikleri Şoke Etti

Burak Özçivit ile evli olan Fahriye Evcen 2019 yılında ilk bebeği Karan’ı, 2023 yılında ise ikinci bebeği Kerem’i dünyaya getirdi. Kendisi gibi oyuncu olan Burak Özçivit ile evli olan Fahriye Evcen günler sonra minik oğlu Kerem ile setteyken çekilmiş olduğu karesini yayınladı.

KEREM BEBEKLE SET POZLARI

Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit ile birlikte yer aldığı reklam çekimlerine minik oğlu Kerem’i de götürdü. İki çocuk annesi olan Evcen küçük oğlu Kerem ile poz vermeyi ihmal etmedi. İşte o pozlar

Anne oğulun karesi kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

EVCEN’İN KEREM BEBEK İLE KAR POZLARI

Ailesiyle çıktığı kar tatilinde çektirdiği karelerini yayınlayan Evcen’in oğlu ile çekilmiş olduğu kar pozları çok beğenildi.

TIPKI BABASININ KOPYASI

İkinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan ünlü oyuncu Fahriye Evcen 1 yaşına giren Kerem bebeğin fotoğrafını paylaştı. Paylaşımlara doyamayan Evcen 1 yaşına giren oğlunun karesini “Benim küçük prensim” diyerek yayınladı.

Ünlü oyuncunun bir önceki paylaşıma “Bir sene önce bugün bir KEREM doğdu ki; çok yaman.. Baktıkça içimi aydınlatan, gülüşüyle aklımı başımdan alan, kokladıkça içimde çiçekler açan, çiçek kokulu oğlum benim.. İyi ki doğdun kalbim, iyi ki! Seni çok seviyorum.” duygusal bir notu düştü.

BAKIN KİME BENZETİLDİ

Uzun zaman sonra ilk kez görüntülenen 12 aylık Kerem bebeği, birçok sosyal medya kullanıcısı “Babasının kopyası” şeklinde yorum yaptı. Kerem Bebeğin 1 yaş karesi yorum yağmuruna tutuldu.

BABA ÖZÇİVİT PAYLAŞTI

İkinci defa baba olmanın mutluluğunu yaşayan Özçivit, kahvaltı öncesi küçük oğlu Kerem ile oynadı.

“KEREM, ABİSİ KARAN ‘A BENZİYOR”

Çift kendilerine gelen ikinci çocukları Kerem’in kime benzediği sorusunu, abisi Karan’a benzediğini söyleyerek yanıtlarken Fahriye Evcen çok uzun süre ara vermeden setlere geri döneceğini belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx