Chainlink hareketli: Balinalar biriktiriyor!

Popüler kripto projesi Chainlink (LINK), hareketli günler yaşadığı şu sıralarda balinaların iştahını kabartmış durumda.

12 Eylül’den itibaren yüzde 40’a yakın bir yükseliş yaşayan Chainlink’te ilginç detaylar ortaya çıktı. Popüler kripto projesi, balinaların durağı haline geldi. Verilere göre, balinalar, son 2 haftada 50 milyon doların üzerinde LINK satın aldı. Balinaların yapmış olduğu birikim esnasında, LINK fiyatı 5,819 dolardan 8,071 dolara yükseldi.

Chainlink (LINK) boğa hazırlığında mı?

12 Eylül tarihinden bu yana yüzde 38’lik bir yükseliş gerçekleştiren Chainlink (LINK), balinaların radarına girdi. Balinalar, düzenli olarak LINK satın alıyor. Balinalar, genellikle boğa piyasası öncesinde cüzdan hazırlığı yaparlar. LINK tarafındaki hareketlilik de akıllarda soru işareti oluşturdu.

Kripto analisti Ali Martinez’in Santiment verilerine değindirdiği paylaşımına göre, balinalar son 2 haftada 7,5 milyon LINK’i dolaşımdan çekti. Cüzdanlarında LINK biriktiren balinaların cebinden 53 milyon dolar çıktı.

LINK tarafındaki satın alımlar ve birikim, aynı zamanda fiyatı da etkiledi. LINK, büyük bir yükseliş dalgasına imza attı. Kripto piyasasının ağır ilerlediği bugünlerde, LINK’in yüzde 40’a yakın yükseliş yaşaması şaşırttı.

LINK, balinaların bu yoğun iştahının sürmesi ve piyasanın olumlu hale gelmesi durumunda yükselişini sürdürebilir. LINK’in önündeki en büyük engel ise 2023’ün zirvesi olan 8,5 dolar seviyesi olacaktır. Bu noktanın geçilmesi, LINK için boğa koşusu anlamı taşıyabilir.

Chainlink, Çapraz Zincir Birlikte Çalışabilirlik Protokolünün (CCIP) kabulü ile projeyi başka bir boyuta taşımıştı. Çalışma tokenizasyon konusuna ve Web3 hizmetlerine odaklanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx