Ali Koç’tan Galatasaray’a: Şampiyon yapılmaya alıştırılmış

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Gelsenkirchen Derneği’nin yeni lokal açılışında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Ali Koç, Galatasaray’a olay göndermelerde bulundu.

ALİ KOÇ’UN AÇIKLAMALARI:

“3 Temmuz’dan bu zamana kadar yaşadıklarımızı sportif sebeplerle açıklayamazsınız. 10 senedir yaşadıklarımızı kimse sportif sebeplerle açıklayamaz.”

G.SARAY’A: “ŞAMPİYONLUĞA ALIŞTIRILMIŞ”

“Bu sene bir rakibimizle yarışıyoruz. Şampiyon yapılmaya alıştırılmış bir takımla yarışıyoruz. Bir hakem geçen gün televizyonda anlatıyor. 1997 yılında Beşiktaş lider. Son dakikada gülünç bir penaltı çalınıyor.”

“BİZE CANLA BAŞLA OYNUYORLAR”

“Hangi kulüp eski futbolcularını başka kulübe verdiği zaman bu kadar spekülasyon oluyor. Bizim eski sporcularımız daha canla başla oynuyor bize karşı. Bir başkan benim yaptıklarımı söyleyip böyle biri bize başkan olamaz dedi. Bizde de kulübü icraya vermiş bir başkan, bir daha başkan olamaz. Hamurumuz farklı.”

“BİR BERABERLİKLE SALDIRI OLDU”

“Zamanlar kişiler değişiyor ama Fenerbahçe’nin hedef olması değişmiyor. Onun için tarihte görülmemiş bir kenetlenmeyi göstermemiz gerekiyor. İsmail Hoca ve futbolcuları tarihimizde görülmedik bir puan topladık. Bir beraberlik oldu hocaya, futbolculara, bize saldırılar oldu. İnanın bindiğimiz dalı kesiyoruz. Ama bir kere şampiyon olursak inanın arkası gelecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx