Wimbledon’ın Küresel Partneri OPPO, Centre Court’un 100’üncü yılını kutladı

Dünyanın önde gelen başkan akıllı eser markası OPPO, küresel kullanıcılarına ilham vermeye devam ediyor. Wimbledon 2022’nin küresel partneri OPPO, markanın yeni ‘Geleceğe İlham’ mottosu kapsamında, Centre Court’un 100’üncü yılını kutladı. Bu kapsamda OPPO, şirketin CybeReal 2.0 teknolojisinden güç alan yeni Artırılmış Gerçeklik tecrübesini ve son çıkan amiral gemisi OPPO Find X5 Pro modelini de gözler önüne serdi.

OPPO Global Pazarlamadan Sorumlu Lider Yardımcısı William Liu, mevzuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Geleceğe İlham, ilerleme kaydederken inancı ve dengeyi de gözetmek manasına geliyor. Bu motto, sakinliğin dışına çıkarken kararlı hareket etmemizi teşvik ediyor. Spor etkinliklerinde yer almak, OPPO’nun teknolojik inovasyon tecrübesini dünyanın her yerindeki kullanıcılara iletmek ve birbirimize karşılıklı ilham vermek için kusursuz bir fırsat.”

Art arda dört yıldır Wimbledon’un küresel partneri olan OPPO, gelişmiş fotoğrafçılık teknolojileriyle, korttaki heyecanlı anlara şahit olan ve bunları kaydedip paylaşan tenis tutkunlarının tecrübelerini zenginleştirmeyi hedefliyor. 

Wimbledon Centre Court’un 100’üncü yılını kutlayan OPPO, Wimbledon’ın dinamik tarihini yaşatan yeni bir Artırılmış Gerçeklik tecrübesi geliştirdi. Bu tecrübe ile kullanıcılar, on yıllar boyunca turnuvada yer alan ikonik tenis yıldızlarının seçkisini içeren Artırılmış Gerçeklik dünyasına giriş yapabiliyor. Hayranlar, vakit içinde Wimbledon’ı dünyanın en büyük ve en sevilen turnuvalarından biri haline getiren en ilham verici anları yaşayabiliyor.

Sunulan Artırılmış Gerçeklik tecrübesinin temeli, OPPO’nun geliştirdiği CybeReal 2.0 teknolojisine dayanıyor. CybeReal 2.0, büyük ölçekli ve karmaşık ortamları yine yapılandırabiliyor. Teknoloji, OPPO’nun en yeni uzamsal bilgi süreç ve lokalizasyon gelişmeleriyle desteklenen ortamlar yaratmak için fizikî ve sanal dünyaları bir ortaya getiriyor. OPPO’nun amiral gemisi Find X5 Pro üzere aygıtlarda kullanılırken epeyce düşük güç tüketen CybeReal 2.0 teknolojisi, fizikî ortamlar oluşturulurken gerçek yönlendirmelerle son derece hassas konumlandırmalar yapabiliyor.

OPPO Find X5 Pro’nun gelişmiş kamera sistemi, tenis tutkunlarının favori oyuncularının gerçek büyüsünü yakalayabiliyor. OPPO’nun kendi tasarımı olan MariSilicon X görüntüleme NPU’su ile güçlendirilen Find X5 Pro, kesimde tanınan görüntüleme yazılımıyla, hareketleri parlak bir netlikle yakalama yeteneğini güçlendiriyor. Akıllı telefonun 50 MP Geniş Açı kamerası, birebir vakitte bir birinci olarak Beş eksenli OIS sistemine sahip. Bu özellik, el titremelerinin önüne geçiyor, fotoğraftaki grenleri azaltıyor ve daha keskin sahneler sunmak için her kullanımda kendini geliştiriyor. Tüm bunlar, tenis severlerin eksiksiz netlikte keskin fotoğraflar çekmesini sağlıyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.