Verdiği kelamı hatırlatıp Koray Aydın’a halay çektirdiler

İYİ Parti Siyasi İşler Lideri Koray Aydın, partisine katılan 5 bin yeni üye için düzenlenen merasimde, bir partiliye verdiği, ‘Sen 1500 üye yap ben halay çekeceğim’ kelamını yerine getirerek yöreye has ‘Tello’ isimli oyunla halay çekti.

İYİ Parti Kahramanmaraş Vilayet ve Elbistan İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen iştirak merasimlerinde çoğunluğu AKP ve MHP’den istifa eden ve hiçbir siyasi partinin üyesi olmayan 5 bin kişi için düzenlenen törenlerdeki coşkudan epeyce şad olduğu gözlenen Koray Aydın, partililere gece, gündüz demeden üye yapmak için çalışmalarını devam ettirmeleri davetinde bulundu.

“TEK DERDİNİZ YOKSUL FUKARA OLACAK”

Aydın, “Genel liderimizin talimatıdır. Herkesin elinde üye kayıt fişi olacak. Tanıdığı herkese ulaşarak onu üye yapmaya çalışmak bir siyasi faaliyettir. Üye olan, olur. Olamayanla gönül bağı kurulur ve en azından alanda olacak bir arkadaşımız kazanılır. Seçimin yapılacağı güne kadar bu bu türlü devam edecek. Bu müddette, tek kederimiz yoksulun, fukaranın kaygısını dinlemek, onların kederleriyle dertlenmek olacak” dedi.

“ADAM UNUTMAMIŞ BANA HALAY ÇEKTİRDİ”

Aydın, Teşkilat Başkanlığı periyodundan itibaren üye yapılması konusunda GÜZEL partilileri motive etmeye çalıştığını belirterek şunları söyledi: Aydın, kalabalıkta ön sıralarda bulunan YETERLİ Kahramanmaraş Parti Vilayet Lider Yardımcısı Fatih Ölmez’i göstererek, “Oradaki arkadaşımız geçen geldiğimde, ‘Ben 1500 üye yapacağım’ demişti. Ben de ‘Yaparsan halay çekerim’ kelamı vermiştim. Ulan adam unutmamış, zorla halay çektirdi bana. Ben unuttum, sen unutmadın. Helal olsun sana. Buna devam edeceğiz. Üye kampanyamızı sürdüreceğiz” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.