Seda Sayan’dan genç kocaya bebek sinyali! Bakın ne yaptı? “Torun sev artık”

Kendinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile nikah masasına oturan Seda Sayan, 7. defa ‘evet’ demişti. Eşi ile keyifli bir evlilik yaşayan Sayan, yaptığı gençleşme süreçleri ile genç kızlara taş çıkarırken, üslubunu da değiştirdi. Son paylaşımında ise hayranlarını şaşırttı. Bir bebek ile fotoğraf çekilen Seda Sayan için ‘bebek mi istiyor?’ sorusu akıllara takıldı.

GENÇ EŞE BEBEK SİNYALİ Mİ?

Türkiye’nin en çok merak edilen ünlüleri ortasında yer alan işi kadar özel hayatıyla da gündemden düşmeyen Seda Sayan, son paylaşımı ile dikkat çekti. 32 yaşında bir Oğulcan isminde bir oğlu olan Sayan, bebek paylaşımı ile akıllara bebek sorusunu getirdi. Eşi Çağlar Ökten’in de eski eşinden Artur isminde bir çocuğu var.

Sayan’ın storyde yayınladığı bebek paylaşımı ise merak uyandırdı.ı. Şimdi bu mevzu hakkında açıklama yapmayan Seda Sayan, son hali ile de sevenlerinden tam not aldı.

EŞİNİ YALNIZ BIRAKMIYOR

Eşi ile ortasındaki yaş farkına aldırış etmeyen Seda Sayan, bir arada bol bol paylaşım yapmayı ihmal etmiyor.

Eşi Çağlar Ökten’i bir an olsun yalnız bırakmayan Sayan, aşkını her kezinde lisana getiriyor. Provada tanıştığı eşi ile kısa müddette nikah masasına oturan Seda Sayan çıkan ayrılık haberlerini de yalanladı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.