Oskar Thorvaldsson: Bahtımız çok az ama…

Breidablik Teknik Yöneticisi Oskar Thorvaldsson, Başakşehir ile oynayacakları maçta bahtlarının az olduğunu lakin her vakit umutlarının olduğunu söyledi.

UEFA Avrupa Konferans Ligi 3. Eleme Tipi rövanş maçında İzlanda grubu Breidablik yarın Başakşehir Fatih Terim Stadyumu’nda Medipol Başakşehir ile karşılaşacak.

Bu maç öncesinde statta düzenlenen basın toplantısında konuşan Breidablik Teknik Yöneticisi Oskar Thorvaldsson, “Zor maç olacak. Bilhassa İzlanda’dan daha sıkıntı bir maç olacak. Başakşehir çok güçlü bir ekip. Yarın tüm kapasitemizi verip en güzelini yapmamız gerekiyor. Bence Başakşehir favori. Bilhassa deplasmanda 2 farklı yendikten sonra güçlü bir bahtları var. Biz kendi performansımıza bakacağız. Talihimiz çok az lakin her vakit umut var. Elimizden geleni yapacağız. Çimi görmem gerekiyor. Düzgün olacaktır diye düşünüyorum. Doğal çimlerde de oynadık. Bu bizi hiç etkilemedi. Onlar için güç olmuş olabilir. Birinci maç çok kaliteli bir maçtı. Epeyce pas oyunu vardı. Yarın da düzgün olacağını düşünüyorum” diye konuştu.

Kaptan Höskuldur Gunnlaugsson ise maç için heyecanlı olduklarını söz ederek, Başakşehir’in kaliteli bir kadro olduğunu söyledi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.