Muhalif Jahrein’den mide bulandıran skandal! Gencin annesine AK Partili diye küfür etti…

14 Mayıs seçimlerinin sonuçlanmasının ardından çılgına dönen muhalif kitle, vatandaşlara ağza alınmayacak sözlerle saldırmaya devam ediyor.

7’li koalisyonun cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na desteğini açıklayan ve gençlere de çağrıda bulunan ‘Jahrein’ lakaplı yayıncı Ahmet Sonuç, yaptığı Twitch yayında bir gencin annesine iğrenç hakaretlerde bulundu.

ANNESİ AK PARTİLİ DİYE KÜFÜR ETTİLER

Twitch yayınında sesli bağlantılar alan Jahrein lakaplı Ahmet Sonuç, yayınına bağlanan bir gence “Anan neden AKP’li neden Tayipçi” diye sordu. Yayına bağlanan genç ise “Bizim aile muhafazakar bir aile. Annem ataerkil toplum olduğu için hor gürülmüş” dedi. Jahrein ise “AKP de bunumu düzeltmiş öyle mi?” diye sorup bağlantı kurdukları 22 yaşındaki gencin annesine küfür etti.

REZİLLİĞİ AYRI SAVUNMASI AYRI SKANDAL

Gelen tepkiler üzerine sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Jahrein mahlası Ahmet Sonuç skandal bir açıklamada bulundu. Kanala kendisine küfür edilecek gençlerin geldiğini ve onları önceden bilgilendirdiklerini ileri süren Jahrein, bir gencin annesine AK Parti’ye oy veriyor diye küfretmesini bu şekilde normalleştirmeye çalıştı.

Küfür ve ahlaksızlığı hayatının normali haline getiren Jahrein’in bu tavrı tepki çekti. Vatandaşlar, ahlak yoksunu görüntülere ilişkin savcıları soruşturma açmaya çağırdı.

TWİTTER’DAN HAKARETLER YAĞDIRMIŞTI

Geçtğimiz günlerde Jahrein’in Twitter’daki bir sohbet odasında kullandığı skandal sözler de büyük tepki çekmişti.

EŞİNE VE ÇOCUĞUNA SÖVDÜLER

Sohbet odasında ‘Osman’ isimli bir vatandaşın müslümanlığı ile alenen dalga geçilip, çocuğu ve eşine kadar uzanan alçakça konuşmalar yapılırken çirkin ifadeler söz konusu muhalefet anlayışının kirli yüzünü bir kez daha gösterdi.

“ARKADA KIZ ÇOCUĞU GÖMÜYORLAR”

Sohbet odasında ‘Osman’ isimli vatandaş çirkin ifadelere tepki gösterirken mikrofona küçük bir bebeğin ağlama sesi de yansıdı. Faşizan grup, “Arkada kız çocuğu gömüyorlar, her şey olabilir.” gibi ahlaksız ifadeler kullandı.

KILIÇDAROĞLU JAHREIN’I ARAMIŞTI

Kemal Kılıçdaroğlu ‘oy’ uğruna 14 Mayıs’ta yaşadığı hezimetin hemen ardından ‘Jahrein’ lakaplı sosyal medya fenomeni Ahmet Sonuç’u telefonla aramıştı.

Jahrein o görüşmeyle ilgili, “Az önce Kılıçdaroğlu aradı. “Eleştirilerinizi dikkate alıyoruz ve yazdıklarınızı okuyoruz. Emin olun elimizden geleni yapıyoruz Ahmet Bey” dedi. Kısa bir görüşme oldu. 2. tura hazırlandıklarını umutlarının gram eksik olmadığını belirtti. Bana aktarmak düşer sevgili takipçi” ifadelerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir