HUAWEI Tag Anti-Lost Wizard Duyuruldu

HUAWEI tarafından anahtar gibi eşyalarınızı kaybetmenizin önüne geçecek yeni bir cihaz tanıtıldı. HUAWEI Tag Anti-Lost Wizard adlı ürün sadece 6 gram ağırlığında ve 5.6 mm kalınlığında. Cihaz yüksek desibelli siren ve yakın alan arama teknolojilerini destekliyor.

Ürün uzun mesafeli nesne algılama, HUAWEI’nin “bul” ağı aracılığıyla uzak konum ve yüz milyonlarca HUAWEI cihazı aracılığıyla konumlandırma ile işlevsellik sağlıyor. Ek olarak konum verilerinin şifreli olarak bildirilmesine olanak tanınıyor. Bunun her iki yönde de anonim olabileceği ve bilinmeyen HUAWEI Tag cihazlar için izlemeyi caydırmak üzere uzun vadeli bir güvenlik hatırlatma işlevi içerdiği de bilgiler arasında.

Cihaz ayrıca IP67 toz ve suya dayanıklılık ile NFC bağlantısını destekliyor. Bir yıldan fazla batarya ömrüne sahip olması cihazı uzun süreli kullanıma uygun hale getiriyor ve dayanıklılık sağlıyor. Ayrıca ürün isteğe bağlı bir deri anahtarlık ile birlikte geliyor.

Tag Anti-Lost Wizard anahtarlığı için 10 dolar, dört parçalı bir kombinasyon için 45 dolar ve tek bir cihaz için 15 dolar fiyat etiketi mevcut. Bu anlamda cihazın Apple AirTag’den üç kat daha ucuz olduğunu belirtelim.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.