‘Hastaneye gidiyorum’ dedi, 5 aylık bebeğini komşuya bırakıp kaçtı

Osmaniye’nin Kadirli ilçesine bağlı 7 Mart Mahallesi’nde yaşayan ve küçük sanayi sitesinde bir tamirhanede çalışan İsa Alasırt, 2 yıl evvel şimdi 18 yaşındayken, kendisi ile birebir yaşta olan Z.A. ile evlenerek dünya konutuna girdi.

Çiftin bu evlilikten şu anda 5 aylık olan bir de erkek çocukları oldu. 2 gün evvel çocuğunu komşularına bırakan Z.A. “hastaneye gidiyorum” diyerek meskenden çıktı lakin bir daha geri dönmedi. Bebeği alan komşuları durumu İsa Alasırt’a bildirdi. Hastaneye giden ve eşinin hastaneye hiç giriş yapmadığını öğrenen genç adam eşinin meskeni terk ettiğini anladı. Bir gün sonra ise Z.A. toplumsal medya hesabına el ele tutuşmuş halde bir fotoğraf yükleyerek “Sonunda kavuştuk hasret sona erdi” notunu düştü.

BELA OKUDU

Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğüne giden İsa Alasırt ise eşi hakkında kayıp müracaatında bulundu. Konut kirasını ödeyemediği için elektriksiz, eşyası dahi olmayan bir konutta karanlıkta 5 aylık bebeği ile ortada kalan Alasırt, bebeğin karnını doyuramıyor. Bedeni yara bere içerisinde olan 5 aylık bebek ise daima ağlıyor. Eşine “Allah senin belanı versin” diye beddua eden İsa Alasırt, “2 yıllık evliydik. Eşim hastaneye gidiyorum diye çocuğumuzu komşuya bırakarak meskenden çıkmış. Ben ondan sonra konuta geldim komşum beni çağırdı. Komşum eşimin hastaneye gidiyorum diyerek konuttan çıktığını söyledi. Ben de hastaneye gittim. Hastaneye hiç giriş bile yapmamış. Sonra Osmaniye’ye gittiğini öğrendim Osmaniye’ye gittikten sonra diğerine kaçtığını öğrendim. Oburu ile el ele fotoğraf attı toplumsal medya hesabına. Mesken kirasını ödeyemediğim için elektriğim de kesildi.

Çocuğumla birlikte bu formda karanlıkta kalıyoruz. Eşime de sesleniyorum. Onun Allah belasını versin diğer da bir şey demiyorum kendisine” biçiminde konuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.