Elon Musk’ın 76 yaşındaki babası, 35 yaşındaki üvey kızından iki çocuğu olduğunu açıkladı

Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk’ın babası Errol Musk, üç yıl evvel 35 yaşındaki kendi üvey kızıyla planlanmamış ikinci bir bebeği olduğunu açıkladı.

76 yaşındaki Errol Musk, 35 yaşındaki üvey kızıyla bir değil iki bebeği olduğunu açıkladı. 2018’de Jana Bezuidenhout’tan artık 5 yaşında olan bir oğlu olduğu ortaya çıktıktan sonra, 13 Temmuz’da yapılan bir röportajda da The Sun’a üç yıl evvel bir kızının daha olduğunu söyledi. Errol Musk, ikinci çocuğun planlanmamış olduğunu itiraf etti.

Musk, “DNA’sını denetim etmedim. Lakin birebir başka kızlarıma benziyor. Rose ve Tosca’nın bir karışımı üzere görünüyor. Tam olarak Rushi’ye benziyor ve onun üzere davranıyor. Yani durum çok açık.”

“İKİNCİ ÇOCUK PLANLI DEĞİLDİ”

Musk’ın Rushi olarak kast ettiği ise Elliott Rush isimli 5 yaşındaki oğulları. Tosca ise Errol ve Maye Musk’ın kızı. The Sun’ın haberine nazaran Errol Musk, üvey kızı Jana Bezuidenhout’ın annesi Heide ile yaklaşık yirmi yıldır evli ve bu mühlet içinde iki çocukları oldu.

Errol Musk, üvey kızı Jana Bezuidenhout’ın ikinci hamileliğinin planlı olmadığını, lakin birlikte yaşadıklarını söyledi.

Errol Musk verdiği röportajda şu kelamlarıyla de dikkat çekti: “Dünyada olmamızın nedeni üremek.”

Errol Musk’ın üvey kızı Jana Bezuidenhout

BABASINA ÇEKMİŞ

Errol Musk’ın bu kelamları, geçtiğimiz günlerde sahip olduğu şirket Neuralink’te yönetici olarak misyon alan Shivon Zilis ile ikizleri olmasını ve teknoloji CEO’sunun çeşitli bağlantılarından 10’a varan çocuk sayısını hatırlattı.

Elon Musk daha evvel Twitter’dan, “Nüfusun azalma krizine yardım etmek için elimden geleni yapıyorum. Düşen doğum oranları, uygarlığın karşı karşıya olduğu en büyük tehlike” diye yazmıştı. Ayrıyeten Musk, “Umarım büyük aileleriniz olur ve şimdiden yapanları tebrik ederim” de demişti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.