Dış ekran büyüyecek: Galaxy Z Flip 5 koruma kılıfı sızdırıldı

Ağustos ayında tanıtılacağı tahmin edilen Galazy Z Fold 5 ve Z Flip 5 modellerinin teknik özellikleri geçtiğimiz haftalarda ortaya çıktı. Ünlü analist Ice Universe, Samsung Galaxy Z Flip 5 modelinin koruma kılıfı görselini paylaştı.

Samsung Galaxy Z Flip 5 koruma kılıfı ortaya çıktı

Samsung, Galaxy Z Flip 5 modelinde Snapdragon 8 Gen 2 işlemciye yer verecek. Samsung için özel üretilen versiyon ile karşımıza çıkacak işlemcide, 3.36GHz saat hızında çalışan performans çekirdeği kullanılacak. İşlemcinin diğer çekirdekleri ise 2.8GHz ve 2.0GHz frekansında çalışacak.

Cihazın iç ekranının 6.7 inç olacağı sızdırılan bilgiler arasında yer alıyor. Selefinin de aynı iç ekrana sahip olduğunu belirtelim.

Samsung, Galaxy Flip 5 modelinin dış ekranında 3.4 inç boyuta ve 720 x 748 piksel çözünürlüğe sahip AMOLED panele yer verecek. Bununla birlikte dış ekran, 305 PPI değerine sahip olacak.

Yeni modelde 8 GB RAM ve 256 GB/ 512 GB depolama seçenekleri yer alacak. Bununla birlikte cihazın, IP68 suya ve toza dayanıklılık sertifikasına da sahip olacağı belirtiliyor.

İkili kamera dizilimine sahip olacağı sızdırılan Galaxy Z Flip 5’te 12 Megapiksel ana kamera ve 12 Megapiksel ultra geniş açılı kameraya yer verilecek. Öz çekim kamerasında ise 10 Megapiksel lens kullanılacak.

Siz yeni modelin tasarımı ve özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir