Cumhurbaşkanı Erdoğan Manisa’da: Hakan Füzün’a son vazife

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Akhisar Ulucami Eğitim ve Kültür Vakfı Mütevelli Heyeti İdare Konseyi Lideri Hakan Füzün için Manisa’nın Akhisar ilçesinde düzenlenen cenaze merasimine katıldı.

‘HAKAN SEN DE BİZE HAKKINI HELAL ET’

Cenaze merasiminde duygusal bir konuşma gerçekleştiren Erdoğan, Füzün ile ortalarında özel bir hukuk olduğuna değinerek şunları söyledi: “Çok sevdiğimiz bir kardeşimizi ahirete yolcu ediyoruz. Hakan kardeşimize uzun bir kardeşliğimiz vardı. Bu daima güçlenerek devam etti, bugünlere geldi. Buradan başka bir duamız var. Sevgili habibinin sancağı altında bizleri bir ortaya getir. Ortamızda özel bir hukuk da vardı. Her Kurban Bayramı’nda ‘Bana vekalet ver illa sizin aileniz için kurban keseceğim’ kederi. Son görüşmemiz bu türlü olmuştu. Hakan, sen de hakkını bize helal et.

KALP KRİZİ GEÇİRDİ, ANJİYO YAPILDI

Akhisar Ulucami Eğitim ve Kültür Vakfı Mütevelli Heyeti İdare Konseyi Lideri ve AK Parti Akhisar İlçe Lideri Hakan Füzün, 21 Temmuz’da kalp krizi geçirdi. Manisa Kent Hastanesi’nde kaldırılan evli, 3 çocuk babası Füzün, tedaviye alınıp, anjiyo yapıldı.

Füzün, akabinde da İzmir Tınaztepe Buca Hastanesi’ne sevk edildi. Ağır bakımda tedavisi süren Füzün, dün hayatını kaybetti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.