CHP listeleri şekilleniyor: Sadullah Ergin listede…

Sadullah Ergin’in ismi anılırken listelerde bir sürpriz de Erzincan’daki birinci sıra adayı Mustafa Sarıgül oldu. Son dakika gelen kulis bilgisine göre, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun görev vermesi üzerine aday olması beklenmeyen Seyit Torun, Ordu birinci sıradan milletvekili adayı gösterildi.

İstanbul’da üç bölgenin birinci sıralarında Oğuz Kaan Salıcı, Engin Altay ve Namık Tan yer aldı.

CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, Meclis’te oldukça ses getiren konuşmasıyla dikkat çekmişti. AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hedef alınan Şahin, CHP’nin adayları arasında bulunmuyor.

CHP’nin milletvekili aday listesini, Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) teslim edeceği saat netleşti. CHP, YSK’den saat 14:00’e randevu aldı. Saadet Partili, DEVA Partili, Demokrat Partili ve Gelecek Partili 40 adayın da bulunduğu milletvekili listesi illere göre şu şekilde:

ANKARA 1. BÖLGE

1 Gamze Taşçıer
2 Deniz Demir
3 Okan Konuralp
4 Sadullah Ergin (DEVA)
5 Aliye Timisi Ersever
6 Mustafa Nedim Yamalı (Gelecek Partisi)
7 Deniz Çakır
8 Kemal Akkurt
9 Aysun Palalı Köktaş
10 Elif Topkaya Sevinç
11 Hüseyin Can Güner
12 Aycan Günday Koçtürk
13 Armağan Erdoğan

ANKARA 2. BÖLGE

1 Murat Emir
2 İdris Şahin (DEVA)
3 Semra Dinçer
4 İrem Yaman (İYİ Parti)
5 Orkun Kamber
6 Ali Rıza Erbay
7 Erdal Kiziroğlu
8 Özkan Aktan
9 Funda Cengiz
10 Erol Tosun
11 Nursel Öcal

ANKARA 3. BÖLGE

1 Tekin Bingöl
2 Umut Akdoğan
3 Mesut Doğan (Saadet Partisi)
4 Aylin Yaman
5 Ahmet Ersen Özsoy
6 Mehmet Akyürek
7 Mehtap Yücel
8 Mehmet Yula
9 Zeynep Esra Özdemir
10 Ömer Yılmaz
11 Elmas Kübra Karaca
12 Hasan Cem Yılmaz

İSTANBUL LİSTELERİ

İstanbul 1. Liste

1 Oğuz Kaan Salıcı
2 Gamze Akkuş İlgezdi
3 Fethi Açıkel
4 Gökhan Günaydın
5 Birol Aydın (Saadet Partisi)
6 Ahmet Ersagun Yücel (İYİ Parti)
7 Elif Esen (DEVA Partisi)
8 Hasan Karalı (DEVA Partisi)
9 Cemal Enginyurt (Demokrat Parti)
10 Selim Temur (Gelecek Partisi)
11 Ali Gökçek
12 Suat Özçağdaş
13 Doğan Çakmak
14 Özcan Baripoğlu
15 Sevgi Kılıç
16 Olgun Çelik

İstanbul 2. Liste

1 Namık Tan
2 Yunus Emre
3 Gökan Zeybek
4 Enis Berberoğlu
5 Mustafa Kaya (Saadet Partisi)
6 Yüksel Mansur Kılınç
7 İsa Mesih Şahin (Gelecek Partisi)
8 Evrim Rızvanoğlu (DEVA Partisi)
9 Berna Sukas (İYİ Parti)
10 Fuat Yıldırım
11 Onur Aydın (İYİ Parti)
12 Işık Öğüyçü
13 Soner Özimer
14 Mehmet Ali Yüksel
15 Şaban Karaaslan
16 Elmas Arus

İstanbul 3. Liste

1 Engin Altay
2Erdoğan Toprak
3 Türkan Elçi
4 İlhan Kesici
5 Zeynel Emre
6 Medeni Yılmaz (DEVA Partisi)
7 Bülent Kaya (Saadet Partisi)
8 Doğan Demir (Gelecek Partisi)
9 Özgür Karabat
10 Mustafa Yeneroğlu (DEVA Partisi)
11 Turan Taşkın Özer
12 Doruk Bulut
13 Oğuz Kemal Yakar
14 Turgay Özcan
15 Utkı Caner Çaykara
16 Habib Çiftçioğlu (Gelecek Partisi)

ANTALYA LİSTESİ

1 Sururi Corabatur
2 Cavit Arı
3 Aliye Çoşar
4 Mustafa Erdem
5 Şerefattin Kılıç (Saadet Partisi)
6 Serap Yazıcı Özbudun (Gelecek Partisi)
7 Murat Özçelik
8 Ercüment Taşdemir
9 Nilüfer Deveci
10 Vahap Tuncer
11 Sibel Gezen
12 Ramiz Atakan
13 Emrah Yurtlak
14 Zehra Milli
15 Hatica Kübra Turan
16 Müge Gezginci Ünsal
17 Mehmet Gök

ERZİNCAN

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün Erzican’da birinci sıradan aday olacağı öğrenildi.

ADANA

1 Orhan Sümer
2 Müzeyyen Şevkin
3 Burhanettin Bulut
4 Sadullah Kısacık (DEVA)
5 Ayhan Barut
6 Berke Duvan
7 Hüseyin Keser
8 Erkan Karakaya
9 Orhan Toklu
10 Kübra Özbiçer
11 Ahmet Korkmaz
12 Sercan Polat
13 Murat Öztanrıöver
14 Ebru Yılmaz
15 Elife Müftüoğlu

GAZİANTEP

1 Hasan Öztürkmen
2 Melih Meriç
3 Ertuğrul Kaya (DEVA)
4 Reis Reisoğlu
5 Adile Merve Altınbaş Yılmaz
6 Erdal Geçit
7 Selim Karahan
8 Müslüm Şahinsoy
9 Hasan Gül
10 Mehmet İslam (Saadet Partisi)
11 Ahmet İdris İnal
12 Fatma Müge Düşün
13 Gökhan Çeliktürk
14 Vicdan Aktaş

İZMİR – 1

1 Ahmet Taşkın
2 Tuncay Özkan
3 Sevda Erdan Kılıç
4 Murat Bakan
5 Ednan Arslan
6 Seda Kaya (DEVA)
7 Haydar Altıntaş (DEMOKRAT PARTI)
8 Devrim Barış Çelik
9 Sefer İpekli
10 Güldem Atabay
11 Bahbal Aras
12 Fulya Akçay
13 Mehmet Şahin Fırat
14 Birgül Değirmenci

İZMİR – 2

1 Gökçe Gökçen
2 Rıfat Nalbantoğlu
3 Rahmi Aşkın Türeli
4 Mahir Polat
5 Salih Uzun (Demokrat)
6 Deniz Yücel
7 Mustafa Bilici
8 Hüseyin Sezer
9 Esin Doğan Metin
10 Altan İnanç
11 Emine Helin İnan Kınay
12 Ayten Gülsever
13 Nurşen Balcı
14 Burak Kotan

MERSİN

Ali Mahir Başarır
Gülcan Kış
Mehmet Emin Ekmen (DEVA)
Talat Dinçer
Hasan Ufuk Çakır
Emre Yılmaz
Nürsen Yücesoy Temizkan
Leyla Serin Kırık
Ahmet Yorgun
Mehmet Gültekin Uğur
Şerife Arıcı
Güven Kocabıyık
Neslihan Çelebi

ORDU

1 Seyit Torun
2 Mustafa Adıgüzel
3 Ahmet Tokluoğlu
4 Cengiz Okur
5 Nilgün Yılmaz

ŞANLIURFA

1 Mahmut Tanal
2 Müslüm Cengizhan Akalın
3 Ahmet Tüysüz (DEVA)
4 Abdullah Yeşil (Gelecek Partisi)
5 İbrahim Direk
6 Süleyman Gök
7 Ali Fethi Gürler
8 Abdullah Direk
9 Müslüm Şikak
10 Adnan Tüysüz
11 Abdulkadir Çetin

HATAY

1 Mehmet Güzelmansur
2 Nermin Yıldırım Kara
3 Servet Mullaoğlu
4 Necmettin Çalışkan (Saadet)
5 Hikmet Hatunoğlu
6 Rahmi Vardi
7 Gökhan Özer
8 Bekir Atahan
9 Cemiyet Kışlaoğulları
10 Tamer Apiş
11 Filiz Haksöz

SAMSUN

1 Murat Çan
2 Mehmet Karaman (Saadet)
3 Mustafa Yeşilyurt (Gelecek)
4 Nazan Güneysu
5 Mehmet Özdağ
6 Suat Yıldız
7 Neşe Kangüleç
8 Nilsu İrem Koçyiğit Bahadır
9 Özler Yılmaz

MALATYA

1 Veli Ağbaba
2 Enver Kiraz
3 Battal Kanbay

TEKİRDAĞ

1 Faik Öztrak
2 İlhami Özcan Aygun
3 Cem Avşar(Deva)
4 Nurten Yontar
5 Mustafa Ülkem Uruk
6 İsmail Doğaroğlu
7 Sema Kırkoyunkinet
8 İsmail Çelebi

KIRKLARELİ

1 Vecdi Gündoğdu
2 Fahri Özkan
3 Hatice Gül Bingöl

MUĞLA

1 Cumhur Uzun
2 Gizem Özcan
3 Süreyya Öneş Derici
4 Selçuk Özdağ (Gelecek Partisi)
5 Mehmet Demir
6 Fatma Gebeş Çimen
7 Salih Büyükdöverlioğlu

KAYSERİ

1 Aşkın Genç
2 Mahmut Arıkan ( Saadet Partisi)
3 Burhan Bahadır Özsoy ( DEVA Partisi)
4 Zülküf Arslan ( Gelecek Partisi)
5 Ümit Özer
6 Özgen Aydıncak
7 Ali Çetinkaya
8 Onur Sergen Doğan
9 İbrahim Kağan
10 Niyazi Ünalmış

VAN

1 Seracettin Bedirhanoğlu
2 Ercan Çiçek
3 Yılmaz Kılıç
4 Burak Çıtak
5 Aslı Arvas
6 Cafer Gürsel
7 Meral Ayhan
8 Aziz Örek

KOCAELİ

1 Muhip Kanko
2 Harun Yıldızlı
3 Hasan Bitmez
4 Nail Çiler
5 Serap Çakır
6 Tülin Keçeci Güngör
7 Cuma Karavar
8 Caner Arduç
9 Mehmet Küçükkaya
10 Selman Kösali
11 Hülya Yolcubal
12 Belkıza İlter
13 İsmet İşeri
14 Berna Çetin

ZONGULDAK

1 Deniz Yavuzyılmaz
2 Eylem Ertuğ Ertuğrul
3 Doğa Sanlıoğlu (DEVA)
4 Merve Kır
5 Cemalettin Sağtekin

KARABÜK

1 Cevdet Akçay
2 Abdullah Çakır
3 Bayram Karadağ

MANİSA

1- Özgür Özel
2- Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu
3- Bekir Başevirgen
4- Selma Aliye Kavaf (Deva)
5- Semih Balaban

KAHRAMANMARAŞ

1 Ali Öztunç
2 İrfan Karadutlu (DEVA)
3 Mehmet Bağlar
4 Ejder Kaygusuz
5 Naile İşlek
6 Tufan Yanar
7 Aziz Cem Güner
8 Çağatay Atasay

KARS

1 İnan Akgün Alp
2 Onur Uludaşdemir
3 Evren Yerdelen

KASTAMONU

1 Hasan Baltacı
2 Kadir Yalçın
3 Ziver Kaplan

KIRIKKALE

1 Ahmet Önal
2 Ömer Eldemir
3 Ümit Duman

KARAMAN

1 İsmail Atakan Ünver
2 Yusuf Baştuğ
3 Hasan Ehliz

AYDIN

1 Bülent Tezcan
2 Hüseyin Yıldız
3 Süleyman Bülbül
4 Evrim Karakoz
5 Nilüfer Ünüvar
6 Ali Çankır

KONYA

1 Barış Bektaş
2 Hasan Ekici (Gelecek)
3 Gençosman Killik
4 Halil Ercan
5 Kamil Bülbül Okuyucu
6 Galip Polat
7 Ayşe Alkım GÖkçe
8 Mürsel Ayrancı
9 Ezgi Bilge Aslan
10 Şerife Tunç
11 Mehmet Pirzade
12 Dursun Kaplan
13 Rıdvan Şenyurt
14 Tevfik Fikret İlgen
15 Veysel Gönülal

BİNGÖL

Serdar Atalay (Saadet)

BURSA 1. BÖLGE

1 Kayıhan Pala
2 Nurhayat Altaca Kayışoğlu
3 Mehmet Atmaca
4 İsmet Karaca
5 Jülide Akköprülü
6 Alpaslan Yıldız
7 Zafer Yıldız
8 Tamer Dede
9 Serkan Öztürk
10 Özgür Yıldız

BURSA 2. BÖLGE

1 Hasan Öztürk
2 Cemallettin Kani Torun
3 Orhan Sarıbal
4 Erkan Dönmez
5 Şahin Sevinç
6 Funda Türkcoş Pekiner
7 Ender Teke
8 Huriye Canan Celik Tunar
9 Mehmet Önder
10 Seda Bozdağ Güzelkaya

SİVAS

1 Ulaş Karasu
2 Serdar İnce (DEVA)
3 Servecan Kaya
4 Lütfi Görkem Marşan
5 Bahattin Yavuz

AFYONKARAHİSAR

1 Burcu Köksal
2 Fatih Aydın Saadet Partisi
3 Abidin Yağcı
4 Ali Arıkan

RİZE

1 Tahsin Ocaklı
2 Köksal Toptan (İYİ Parti)
4 Muhammet Yıldız (Saadet)

SAKARYA

1 Ayça Taşkent
2 Ecevit Keleş
3 Kamil Özkan
4 Azize Ceroğlu
5 Emel Akçil
6 Gündüz Gençcan
7 Ali Fethi Gürleri (Saadet Partisi)

OSMANİYE

1 Asu Kaya
2 Ünal Köksal
3 Mehmet Dövüşçü

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

diyarbet
mrbahis
favorislot
markaj giriş
trwin
big bass bonanza oyna
gates of olympus oyna
egt oyna
favorislot
markaj giriş
trwin
betingo
bahisbudur
tarafbet
casi pol
casipol giriş
casipol giriş
casipol
casipol
romabet
tarafbet
mrbahis
casipol şikayetvar
casipol giriş
casipol twitter
casipol şikayet
casipol
casipol güncel giriş
casipol güncel
casipol giriş
casipol girişi