Camdaki Kız’ın Çapkın Sedat’ın Bâtın Aşkı Ortaya Çıktı! Ünlü Spikeri Gören Şok Oluyor

Ekranların en çok takip edilen dizilerinden olan Camdaki Kız’ın oyuncuları dikkat çekmeye devam ediyor. Sedat rolüyle kendine hayran bırakan Feyyaz Şerifoğlu, herkesten sakladığı aşkını ilan etti. Güzel oyuncu sır üzere sakladığını aşkını sonunda sevenleriyle paylaştı. Görünce şok olacaksınız.

GİZLİ AŞKINI İLAN ETTİ

Uzun vakittir kalbini aşka kapatan Feyyaz Şerifoğlu ünlü spiker Merve Dinçkol ile yeni bir aşka yelken açtı. Bir arada paylaşımda bulunan ikili kumrular, herkesi zıt köşe yaptı.

DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Kanal D Ana Haber spikeri Dinçkol sevgilisinin doğum gününü birlikte çektirdikleri fotoğrafı paylaşarak kutladı.

ROMANTİK NOTUYLA KALBİNİ ÇALDI

Paylaşımına romantik bir not düşen Dinçko, “Varlığınla tüm kalbime dokunan eşsiz hoşlukta bir ruhsun sen. Güzel ki varsın memnun yılların olsun. Birlikte kaç birincilere, maceralara, hoş anılara. Seni seviyorum.” sözlerini kullandı. Şerifoğlu ise hoş sevgilisinin bu kelamlarına karşı “Ben de seni çok…” karşılığını verdi.

MERVE DİNÇKOL KİMDİR, NERELİDİR?

Ailenin tek çocuğu olan Merve Dinçkol 6 Şubat 1986 yılında İstanbul, Kadıköy de dünyaya geldi. Birinci orta ve lise eğitiminin akabinde Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Kısmını kazanarak buradan mezun olan Dinçkol eğitim hayatı sırasında o periyot ismi Lig TV olarak geçen artık ise Beinsport kanalında stajını tamamladı.

Eğitimi sırasında Başşehir Bağlantıya de sunuculuk ve spikerlik dersleri alan yetenekli oyuncu Merve Dinçkol, profesyonel manada birinci iş tecrübesi Ulusal Kanal’da oldu. İşi mutfağında öğrenen hoş sunucu Dinçkol, art planda muhabirlik ve editörlük misyonları yaparak meslek hayatına başladı. Yetenekli spiker, daha sonra birebir kanal bünyesinde gün içerisinde haberleri sunma vazifesini üstelendi.

Ulusal Kanal ile yolları ayrılan sunucu Dinçkol Bugün TV kanalında vazife yapmış daha sonra Milliyet ile anlaşarak buradan ayrılmıştır. Milliyet te Hikaye Cengiz ile program hazırlayan tecrübeli spikerin son durağı Kanal D olmuştur. Beğenilen Atasoy Kökçü’nün kanaldan ayrılması ile yerine Merve Dinçkol geçti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.