Beşiktaş’ta iki transfer için Ahmet Parıltı Çebi devreye girdi

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, iki futbolcuyu takımına katmak için uğraş veriyor. Siyah-beyazlılar, Alanyaspor’da forma giyen Tayfur Bingöl ve Sivasspor’da oynayan Kerem Atakan Kesgin için yeni görüşmeler yapacak.

Beşiktaş, Kerem Atakan Kesgin ve Tayfur Bingöl için bonservis görüşmelerine devam ederken şimdi ortak noktada buluşulamadı. Süreci hızlandırmak isteyen Beşiktaş Lideri Ahmet Parıltı Çebi şahsen devreye girme kararı aldı. Beşiktaş Lideri, Alanyaspor Lideri Hasan Çavuşoğlu ile görüşme yapacak.

Tayfur ve Kerem de istiyor

Alanyaspor 29 yaşındaki futbolcu için 1.5-2 milyon euro düzeyinde bir sayı istiyor. Daha evvel Beşiktaş’ta oynamak istediğini söz eden Tayfur, kulübünden kolaylık bekliyor. Kerem Atakan Kesgin ise orta saha için düşünülen isim. Geçtiğimiz dönem Sivasspor’da tesirli bir imaj çizen futbolcu, Beşiktaş forması giymek istiyor.

Mecnun Otyakmak ile de görüşecek

Beşiktaş Lideri Ahmet Işık Çebi, Emirhan sonrası transfer edilmek istenen Kerem Atakan Kesgin için Sivasspor Lideri Mecnun Otyakmaz ile İstanbul’da masaya oturacak. Çebi bu iki isimle ilgilendiklerini daha evvel şahsen açıklamıştı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.