Bayrampaşa TEM ilişki yolundaki kazada ölenlerin kimlikleri muhakkak oldu

İstanbul Bayrampaşa’da TEM Temas Yolu’nda seyir halindeki hafif ticari araç, bariyerlere vurduktan sonra takla atarak çalışma yapan personellere çarptı. Kaza sonrası hafif ticari aracın içinde hayatını kaybeden 2 kişinin, Emre Karakaya ve Caner Şuoruç olduğu ortaya çıktı. Kazada ağır yaralanan 5 kişinin hastanede tedavisi sürüyor.

(Emre Karakaya)

Kaza, TEM İlişki Yolu’nda Sağmalcılar Viyadüğü üzerinde saat 01.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgilere nazaran, 34 EIG 330 plakalı hafif ticari aracı kullanan Emre Karakaya, Edirne istikametine ilerlerken şimdi bilinmeyen bir nedenle viyadük üzerinde direksiyon hakimiyetini kaybetti. Şoförünün denetiminden çıkan hafif ticari araç, evvel bariyerlere çarptı akabinde da savrularak viyadük üstünde tel çalışması yapan emekçilerin üzerine savruldu. Araç sepetli vinç aracına çarparak durdu. Kazada hafif ticari aracın şoförü Emre Karakaya ve yanında bulunan Caner Şuoruç olay yerinde hayatını kaybetti.

(Caner Şuoruç)

Karakaya ve Şuoruç’un cenazeleri otopsi için İsimli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Cenazeler otopsi süreçlerinin tamamlanması sonrası yakınlarına teslim edildi. Kazada ağır yaralanan ticari aracın art koltuğunda oturan 2 kişi ve tel çalışması yapan 3 personelin tedavisi sürüyor

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.