Avrupa devleri Yunus Akgün ve Kerem Aktürkoğlu için kapıda!

Galatasaray topluluğu seçime odaklanırken kadronun kilit isimleri Yunus Akgün ve Kerem Aktürkoğlu için menajerler pusuda bekliyor.

Bu dönem hem G.Saray hem de ulusal forma performansıyla Fransız kadrolarının gözdesi olan Kerem Aktürkoğlu ile Adana Demirspor’daki çıkışı sonrası sarı-kırmızılı ekibe dönüşü merakla beklenen Yunus Akgün için teklifler de masada.

Taraftarların birlikte oynamalarını dört gözle beklediği iki oyuncudan Kerem, Avrupa kapısını daha evvel açıp veda niteliğinde bildiri paylaşmıştı. 23 yaşındaki oyuncunun yanı sıra Yunus da ayrılığın kıyısında. Başta Roma olmak üzere İtalyan grupları genç futbolcu için yeni idaresi beklemeye koyuldu.

Seçilecek liderin önüne birinci evvel bu iki oyuncu için teklif gelmesi bekleniyor. İki genç oyuncunun ayrılığı halinde kanatlarda sarı-kırmızılıların elikolu bağlanacak. İki kanatta bu iki teknik ve süratli oyuncuyu hayal eden taraftar ise olacakları sessizce bekliyor.

Bu isimlerin yanı sıra savunmadaki ikili Marcao- Nelsson için de yeni liderin önüne teklifler gelecek. Lider adaylarından Dursun Özbek, kadroyu koruyup destek yapacağını açıklarken Eşref Hamamcıoğlu kısa vadeli alacaklar için oyuncu satışına sıcak bakıyor.

Çizme basını, Yunus Akgün haberlerine devam ediyor. 7.5 milyon Euro bedel biçilse de oyuncunun 20 milyon Euro’dan düşük bedelle ayrılamayacağı vurgulanırken “Roma’da Abraham’ı gol makinasına çevirir” yorumu yapıldı. (Sabah)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.