Arda Kızıldağ Gaziantep FK’da

Gaziantep Futbol Kulübü, en son Gençlerbirliği’nde forma giyen 24 yaşındaki stoper Arda Kızıldağ’ı üç yıllığına takımına kattığını açıkladı.

Yeni dönem transfer çalışmalarına devam eden Gaziantep Futbol Kulübü, son olarak Gençlerbirliği’nde forma giyen 24 yaşındaki stoper Arda Kızıldağ’ı takımına kattığını duyurdu. Kırmızı-siyahlılar, 15 Ekim 1998 tarihinde Ankara’da doğan ve futbola Gençlerbirliği altyapısında başlayarak 2017 yılında profesyonelliğe imza atan 1.87 cm uzunluğundaki genç defans oyuncusu ile üç yıllık kontrat yaptı.

Konu ile ilgili Gaziantep takımından yapılan açıklamada, “Gaziantep Futbol Kulübümüz, son olarak Gençlerbirliği’nde forma giyen genç ulusal futbolcu Arda Kızıldağ ile üç yıllık muahedeye varmıştır. Yeni transferimiz Arda’ya kulübümüze güzel geldin diyor, armamız altında üstün muvaffakiyetler diliyoruz. Stoper mevkisinde forma giyen 1.87 cm uzunluğundaki Arda, 17 Kasım 2020 tarihinde Ümit Ulusal Kadromuzla birinci maçına çıktı. Mesleğinde 98 resmi müsabakaya çıkan genç futbolcu, 3 gol atıp 1 sefer de asist yapma başarısı gösterdi. Yeni transferimiz önümüzdeki üç dönem boyunca armamızın başarısı için ter dökecek” tabirlerine yer verildi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.